remontJeśli planujesz remont domu, rozważ takie zmiany, które zwrócą Ci się w cenie ewentualnej przyszłej sprzedaży. Poniższe zmiany stanowią duży atut w rozmowach z potencjalnym nabywcą.

Wpuść do domu więcej światła

Jeśli przeprowadzasz gruntowny remont domu, warto rozważyć nawet wyburzenie części ścian, które pozwoli zainstalować większe okna. Duże przestrzenie i naturalne światło to to, co potencjalni nabywcy lubią najbardziej.

Wygląd zewnętrzny

Mówi się, że dobre pierwsze wrażenie może zwiększyć cenę domu o 5 %. Zadbaj więc o wygląd zewnętrzny Twojego domu i ogrodu, bo pierwsze wrażenie potencjalny klient odnosi jeszcze przed wejściem. Zadbaj o trawnik, kwiaty, uporządkuj całą działkę i postaraj się o nowoczesny wygląd elewacji.

Przeznacz jeden pokój na domowe biuro

W dzisiejszych czasach, kiedy zdalna praca jest coraz bardziej popularna, zadbaj o to, żeby w Twoim domu było miejsce na domowe biuro. Doceni to na pewno młoda rodzina, której ojciec pracuje dla zagranicznej korporacji.

Wykończ piwnicę

Piwnica to dodatkowe miejsce w domu, które nie musi być nudne. Zaaranżuj kino domowe, pokój zabaw dla dzieci, lub bar dla dorosłych. Zadbaj o to, aby Twoja piwnica była przestronna.

Wyremontuj kuchnię i łazienkę

Kuchnia i łazienka to prawdziwe wizytówki każdego domu. Każdy domownik spędza w nich wiele czasu, dlatego inwestycja w te przestrzenie na pewno się zwróci. Zadbana, nowoczesna łazienka i przestronna i funkcjonalna kuchnia z pewnością da wiele satysfakcji również Tobie.