Przeglądy techniczne, projekty i więcej

BAKS sp. z o.o. to rzetelna firma, która świadczy profesjonalne usługi budowlane wykonywane przez fachowców – ludzi, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Tylko w taki sposób jesteśmy zapewnić wszystkim naszym klientom serwis kompleksowy o wysokiej jakości, stanowiący gwarancję zadowolenia na lata.

Jesteśmy dumni ze wszystkich wykonanych przez nas usług budowlanych i innych zleceń. W każde wkładamy maksimum zaangażowania. Staramy się służyć naszymi umiejętnościami i pomocą tam, gdzie jesteśmy najbardziej potrzebni. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli budynków prywatnych, użyteczności publicznej, a także do spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomości. Wśród naszych zadowolonych klientów znaleźli się zarządcy m.in.: kościoła, placów zabaw, szkół czy schronisk dla bezdomnych zwierząt.

Sprawujemy nadzór budowlany, przeprowadzamy inwentaryzacje budowlane mieszkań, garaży, elewacji, wykonujemy przeglądy budowlane, prowadzimy budowy oraz wykonujemy kosztorysowanie prac budowlanych.

Zachęcamy do poznania się z treścią referencji od osób i firm, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Mamy nadzieję, że te słowa będące najlepszym poświadczeniem naszych umiejętności utwierdzą Państwa w przekonaniu, że warto nam zaufać.